لوگو قبرس شمالی
4588 846 (533) 90+

درباره علی اکبر شمشیری

ما یک شرکت در قبرس شمالی هستیم که با بیش از ۴ سال سابقه درخشان، آماده ارائه بهترین خدمات در زمینه خرید ملک، اخذ اقامت، سرمایه‌گذاری، ثبت شرکت، پذیرش دانشجویی و همچنین سایر خدمات مرتبط هستیم. ما با افتخار در قبرس شمالی در دسترس هستیم، و به‌عنوان یکی از بهترین شرکت‌ها در این صنعت، تمام تلاش خود را برای ارائه خدمات عالی و استاندارد بالا در نظر داریم تا نیازهای شما را به درستی برآورده کنیم. با استفاده از ارتباط ما، شما قادر خواهید بود تمام اطلاعات مربوط به اقامت، مهاجرت و سرمایه‌گذاری را دریافت کنید.
قبرس شمالی از نظر اقتصادی نیز رشد قابل توجهی داشته و به یکی از مقاصد مورد علاقه کسانی که به دنبال اخذ اقامت، تحصیل، کار و زندگی در یک کشور اروپایی هستند، تبدیل شده است. ما در شرکت، با داشتن تیمی متخصص و مجرب، از شما در همه مراحل خرید ملک، سرمایه‌گذاری، اخذ اقامت، ثبت شرکت، پذیرش دانشجویی و کلیه خدمات مربوطه در قبرس شمالی حمایت می‌کنیم و با داشتن ارتباطات گسترده با مالکان ملک، موسسات مالی، دانشگاه‌ها، مراکز قانونی و دیگر نهادهای مرتبط، می‌توانیم به شما کمک کنیم تا به‌راحتی و با اطمینان از خدمات ما بهره‌مند شوید.
ما با ارائه مشاوره رایگان و راهنمایی کامل، شما را در انتخاب بهترین گزینه برای اهداف خود یاری می‌دهیم.
ما به‌عنوان یکی از پیشروان در ارائه خدمات در قبرس شمالی، افتخار می‌کنیم که بتوانیم با رضایتمندی مشتریان خود، شهرت و اعتبار خود را افزایش دهیم. شرکت ما با داشتن مجوزهای لازم و رعایت قوانین و مقررات مربوطه، خدمات خود را با کیفیت و استاندارد بالا ارائه می‌دهد. ما با داشتن وب‌سایت رسمی و شبکه‌های اجتماعی فعال، اطلاعات و اخبار مربوط به قبرس شمالی را به‌روزرسانی می‌کنیم. ما با داشتن دفتر مرکزی در قبرس شمالی و نمایندگی‌های متعدد در کشورهای مختلف، امکان دسترسی آسان و سریع به خدمات را برای شما فراهم می‌کنیم.
ما با افتخار در خدمت شما هستیم تا به عنوان یکی از مجرب‌ترین شرکت‌ها در این صنعت، با ارائه خدمات با کیفیت و استاندارد بالا، به دنبال تامین نیازهای شما در قبرس شمالی هستیم. ما مطمئن هستیم که با انتخاب ما، شما راضی خواهید بود.
‌منتظر تماس شما هستیم تا با شما همکاری کنیم و به شما کمک کنیم تا رویای خود را در قبرس شمالی به واقعیت تبدیل کنید. برای دریافت اطلاعات لازم درزمینههای اقامتی، مهاجرتی و سرمایهگذاری با ما در تماس باشید. شما میتوانید با شماره تلفن، ایمیل، فرم تماس و یا شبکههای اجتماعی ما ارتباط برقرار کنید. ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد و همیشه در کنار شما هستیم.

برای دریافت اطلاعات لازم درزمینه‌های اقامتی، مهاجرتی و سرمایه‌گذاری با ما در تماس باشید

رییس جمهور قبرس شمالی در کنار علی اکبر شمشیری
رییس جمهور قبرس شمالی در کنار علی اکبر شمشیری

نظرات کاربران ما

نظرات کاربرانی که از خدمات ما استفاده کرده اند

شرکت‌های طرف قرارداد ما

ما در قبرس شمالی با همکاری ده‌ها کمپانی برتر توانسته‌ایم ‌بهترین پروژه‌ها را برای شما تدارک ببینیم.

مشاوره رایگان سرمایه گذاری و خرید ملک

با پر کردن فرم موجود در صفحه تماس با ما، کارشناسان پشتیبانی، در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

مقایسه املاک

مقایسه کنید (0)

تور تجاری تفریحی رایگان

۳ شب و ۴ روز میهمان ما باشید برای بازدید از پروژه های قبرس