مزایای سرمایه گذاری در قبرس شمالی

9اسفند1398
0 نظر

مزایایی که سرمایه‌گذاران با سرمایه‌گذاری در قبرس شمالی نصیب‌شان خواهد شد، چیست؟ قبرس سومین جزیره بزرگ و سومین جزیره پرجمعیت در دریای مدیترانه است که محیط تجاری مطلوب و بدون تبعیض را برای سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی ارائه می‌دهد. مزایای زیادی برای سرمایه‌گذاری در قبرس شمالی وجود دارد.

در ادامه مقاله از سایت قبرس شمالی به موارد مربوطه با موضوع شرح مزایای سرمایه گذاری در قبرس شمالی خواهیم پرداخت.

شرح مزایای سرمایه گذاری در قبرس شمالی

۱. رقابت پایین در بازار سرمایه

با توجه به کوچک بودن بازار سرمایه در قبرس شمالی، سرمایه‌گذاری در این منطقه برای سرمایه‌گذاران جدید آسان خواهد بود و دغدغه‌های بسیاری نظیر رقابت با شرکت‌های بزرگ و پیچیدگی‌های حاشیه‌ای را ندارند.

۲. قوانین و مقررات سرمایه گذاری متناسب با استاندارد بین المللی

قوانین و مقررات سرمایه‌گذاری در قبرس شمالی منطبق با استانداردهای بین المللی هستند و برای سرمایه ‌گذاران جدید، راهبرد‌های قابل‌پیش‌بینی و برنامه‌های سرمایه‌گذاری را فراهم می‌کنند.جالب است بدانید که قبرس برای زمان حدود 85 سال تحت کنترل بریتانیا بوده است و در همان زمان بریتانیا قوانین اساسی کشور خود را در این کشور هم پایه گذاری نمود و از همان زمان قوانین مالی و تجاری این کشور نیز تابع قوانین بریتانیا و برگرفته از آن است.

۳. داشتن امنیت و آسایش

قبرس شمالی رسما یکی از امن‌ترین کشورهای جهان است! این کشور جرم و جنایت کمتری را نسبت به کشورهای دیگر (با اندازه مشابه) تجربه می‌کند. فضای قبرس شمالی بسیار آرام و دوستانه است. مردم این جزیره ذاتاً آرام هستند و جنایات خشونت‌آمیز بسیار نادر است.این کشور همچنین پنجمین کشور امن جهان شناخته شده است.

۴. اقتصاد پویا

این کشور در حالِ توسعه است. به ویژه پس از بحران‌های یونان، برای تبدیل به قطبی اقتصادی، تجاری و گردشگری؛ که نتیجه آن چند برابر شدن سرمایه شما (به هر شیوه‌ای، به ویژه با خرید املاک) است.

۵. ارزش بالای پوند

سرمایه‌گذاری در قبرس شمالی از طریق پوند انگلیس انجام می‌شود. پوند، بدون هیچ‌گونه نوسانات ارزی، همیشه ارزش‌آفرینی مشهودی داشته و بهترین عملکردها را ارائه می‌دهد. این مسئله به سوددهی بالای سرمایه‌گذاری شما کمک می‌کند.

۶. بازگشت سریع سرمایه

سرمایه‌گذارانی که در املاک و مستغلات سرمایه‌گذاری می‌کنند، می‌توانند در حدود ۱۰-۱۲ سال بازدهی سرمایه خود را دریافت کنند. از آنجایی که درآمد اجاره به پوند بریتانیا ارزش‌گذاری می‌شود، سرمایه‌گذاران همچنان از اجاره‌بها و همچنین بر اساس نرخ ارز درآمد کسب می‌کنند.

۷. کیفیت زندگی بالا با هزینه کم زندگی

هزینه پایین زندگی در قبرس شمالی با استاندارد بالای زندگی از نظر آب و هوا، محیط‌زیست و صلح و آرامش، کاملاً متعادل است!

زیرساخت‌ها، کیفیت بالای زندگی، نرخ پایین جرم و جنایت، هزینه‌های پایین زندگی و مشوق‌های مالیاتی سخاوتمندانه، مردم را از سراسر جهان به جزیره جذب می‌کند.

۸. سطح پایین قیمت

املاک در قبرس شمالی در مقایسه با همسایگان اروپایی / مدیترانه‌ای آن، از نظر قیمت مطلوب است. اگرچه سطح قیمت ملک در جزیره بسیار پایین مانده است، با این حال، درآمد اجاره در جزیره بسیار بالا است. هر ملک در جزیره هر روز ارزش بیشتری پیدا می‌کند.

۹. قوانین وراثت و عرصه و اعیان

یکی از خطراتی که در سرمایه‌گذاری در کشورهای خارجی وجود دارد، مربوط به قوانین وراثت و مالکیت اعیان است. این ریسک به دلایل سیاسی و دیگر عوامل، احتمال واگذاری مالکیت اعیان به سرمایه‌گذاران خارجی پیش می‌آید. در برخی از کشورهای اروپایی، ۷ درجه از کم‌ریسک تا پرریسک برای این خطر تعیین شده است. در قبرس شمالی، این خطر درجه ۱ دارد، به این معنا که برای سرمایه‌ها و اعیان خود، هرگز در معرض خطر واگذاری به اشخاص خارجی نخواهید بود و به وارثان شما، منتقل می‌شود.

۱۰. اخذ اقامت

سرمایه‌گذاری در قبرس شمالی، به شما فرصتی مناسب برای اخذ اقامت و مهاجرت به این کشور می‌دهد. برای انجام این کار، شما باید شرایط و جوانب مختلف را به دقت بررسی کنید و سپس اقدامات لازم را انجام دهید. در این راه، مشاوران ما با تخصص و دانش لازم در اختیار شما هستند و بهترین راهنمایی را در این زمینه به شما ارائه می‌دهند.

پیام بگذارید