مجله اقتصادی فوربز آمریکا: قبرس شمالی بهترین منطقه سرمایه گذاری املاک ساحلی در سال 2021

19آبان1402
0 نظر
مجله اقتصادی فوربس آمریکا قبرس شمالی بهترین منطقه سرمایه گذاری املاک ساحلی در سال 2021

قبرس شمالی بهترین منطقه سرمایه‌گذاری املاک ساحلی در سال ۲۰۲۱ طبق تحلیل مجله اقتصادی فوربز آمریکا

قبرس شمالی رتبه اول را در بین 5 کشور به عنوان بهترین کشور ساحلی برای سرمایه گذاری توسط مجله فوربس نشان داد. جمهوری ترک قبرس شمالی در سالهای گذشته توسط شهروندان ترکیه و سایر کشورهای جهان بسیار محبوب و جذاب بوده است. قبرس شمالی مورد توجه بسیاری از شهروندان جهان است و سالانه 3 میلیون گردشگر از آن بازدید می کنند.
این بازدیدکنندگان به دانشگاه می‌روند، خانه‌های تعطیلات می‌خرند، کسب‌وکار باز می‌کنند و برخی از آن‌ها برای همیشه ترجیح می‌دهند در این جزیره زیبا زندگی کنند.

سواحل قبرس شمالی هزاران نفر را به جزیره جذب می کند. بسیاری از خارجی ها برای سرمایه گذاری در کنار مناطق ساحلی جزیره می آیند. بسیاری از مردم از سراسر جهان ترجیح می دهند از مناطق فاماگوستا، گیرنه و ایسکله ملک بخرند و زندگی جدید خود را در قسمت شمالی قبرس برنامه ریزی می کنند.
هتل های لوکس 5 ستاره، پروژه های مسکن با خدمات کامل، مارینا کارپاسیا، سواحل مدیترانه ای و آب و هوای جزیره مردم را برای آمدن به این جزیره آفتابی جذب می کند.

نظرات کاتلین پدیکورد

این تحرک مورد توجه مجله اقتصادی فوربس است، مسافر و نویسنده کاتلین پدیکورد در مورد قبرس شمالی تحقیق کرده و نوشته است. به گفته او قبرس شمالی در رتبه اول سرمایه گذاری در 5 کشور ساحلی جهان قرار دارد.
او می گوید، چون من یک محقق و فردی هستم که 30 سال در خارج از کشور زندگی و سرمایه گذاری کرده ام. طبق تحقیقات وی، قبرس شمالی، کلمبیا، برزیل، مکزیک و بلیز بهترین کشورهای ساحلی برای سرمایه گذاری و خرید ملک بازنشستگی در سال 2021 هستند. این بررسی در مورد قیمت خانه های تعطیلات 70 تا 100 متر مربع انجام شده است. در بین همه این کشورها، قبرس شمالی زیباترین کشور ساحلی است که دسترسی به ساحل دارد و با میانگین قیمت املاک 75000 دلار.

آدرس اینترنتی مقاله فوربز در مورد قبرس شمالی

https://www.forbes.com/sites/kathleenpeddicord/2021/02/05/5-best-beachfront-buys-for-2021/?sh=7fa5e6d53b76

سرمایه گذاری در قبرس شمالی

مقاله فوربس با خوشحالی مورد استقبال شهروندان قبرس شمالی قرار گرفت. قبرس شمالی برای سال‌ها پس از جدا شدن از یونانی‌ها تحت تحریم است. قبرسی ها تلاش می کنند در شرایط سخت مولد باشند و پیشرفت کنند. این کشور یکی از کمترین میزان جرم و جنایت را در بین سایر کشورهای جهان دارد. این جزیره با زندگی شبانه، سواحل فوق العاده، فرصت های آموزشی با کیفیت بالا و پروژه های مسکونی ساحلی خود همچنان هزاران نفر را برای سرمایه گذاری جذب می کند. بازار املاک در انتظار افزایش عظیم سرمایه گذاری پس از پایان همه گیری است. لطفا توجه داشته باشید که پس از این وضعیت قیمت ها نیز افزایش می یابد. سرمایه گذاران خوب اکنون با مدیران فروش آنلاین ما سرمایه گذاری می کنند. در صورت نیاز آنلاین می توانید با مدیران فروش ما تماس بگیرید.

پیام بگذارید